Co potřebuje dítě do MŠ

Pokud nenastoupíte hned 1. září, sdělte tuto situaci třídním učitelkám.

Před vstupem do MŠ nepotřebujeme potvrzení od lékaře. Pokud se změní zdravotní stav vašeho dítěte, sdělte tuto skutečnost třídním učitelkám nebo vedení školy.

Potřeby:

• bačkorky,
  • ručník (látkový)
  • lahvičku na pití uzavíratelnou (září – říjen, květen – červen)
  • pyžamo (pokud dítě spí)
  • náhradní spodní prádlo, punčocháče, tepláky, gumovky, starší boty (chodíme na školní zahradu nebo do lesa)
  •  kartáček na zuby a pastu (předškoláci)
  •  kelímek
  • polštářek a deku

Povlečení budou mít děti z MŠ – posíláme je prát. Nenoste ani papírové kapesníky, ty také bude dodávat MŠ.

Věci je třeba označit domluvenou značkou, aby si je dítě poznalo.

Pokud bude mít vaše dítě hustou rýmu, kašel, červené oči, dejte je prosím vyšetřit lékařem – PROSÍME, MĚJTE OHLED NA OSTATNÍ. POKUD ZJISTÍME, ŽE MÁ DÍTĚ TEPLOTU NEBO JINÉ PŘÍZNAKY NEMOCI COVID – 19, BUDEME NUCENI DÁT TOTO DÍTĚ DO IZOLACE (máme pro tuto situaci vyčleněnou místnost). JSME POVINNI CHRÁNIT OSTATNÍ.

Děkujeme za pochopení.

Každoročně je pro rodiče pořádán při zápisu Den otevřených dveří. Pokud se chcete přijít podívat jindy nebo se informovat, je Vám k dispozici naše telefonní linka na čísle 371 591 246. – V letošním školním roce budeme na sebe více opatrní…..

Aktualizováno 14.11.2012