Třída ŠIKULOVÉ

Trida-SikuloveTřída ŠIKULŮ

Elektronické informace, fotografie a pozvánky jsou v Novinkách třídy.

Vítejte ve třídě Šikulové,

kde jsou paní učitelky Radka Vrátníková a Michaela Zajícová a paní asistentka Helena Švecová.

Naše třída se nachází v zadní části budovy Mateřské školy Nepomuk. Má svůj samostatný vchod.

Provoz MŠ Nepomuk je od 6.00 do17.00 hodin.

TŘÍDA ŠIKULOVÉ
Provoz: 6.00 – 16.00 hodin
Převzetí dětí od rodičů: 6.00 – 8.00 hodin
Vydávání dětí v poledne: 12.15 – 12.45 hodin
Vydávání dětí odpoledne: 14.45 – 16.00 hodin, od 16.00 – 17.00 vydávání ve třídě KYTIČEK, děti si s sebou přenáší své osobní věci.

Příchod a odchod dětí je možný i mimo vymezený čas ( lékař, logopedie….), jen je nutné se předem domluvit s paní učitelkami.

Služební telefon do třídy ŠIKULOVÉ: +420 731 449 319

A co potřebuji do školky?

Bačkorky s pevným opatkem- ne crocsy, pantofle. Podepsané gumačky, batůžek nebo sáček a v něm náhradní oblečení- nechávají si děti v šatně na svém místě, ručník menší velikosti, polštářek a peřinka velikost do dětské postýlky, pyžámko. Všechny věci podepište nebo označte značkou.

A co nepotřebuji?

Do školky nepotřebuji nosit hračky, máme jich tady spousty. Ale můžu si přinést plyšáčka, se kterým budu odpoledne odpočívat anebo knížku, ze které si budeme čist. Pokud budu přeci jen chtít ukázat jinou hračku, prosíme rodiče, aby zvážili její vhodnost, bezpečnost, funkčnost a estetiku. A hlavně, za hračky donesené z domova neručíme.

Veškeré informace o naší třídě a plánovaných akcích najdete zde na našich webových stránkách a na nástěnce v šatně. Případné dotazy Vám rády zodpovíme ve školce. Fotografie z akcí, které u nás proběhly, najdete…. https://msnepomuk.rajce.idnes.cz/

Během školního roku máme různá divadelní představení a podobné kulturní akce. Proto Vás prosíme, vybíranou částku peněz nám noste co nejpřesněji, těžko se nám pak vrací na vyšší částku. Děkujeme. 🙂

Letošní školní rok pracujeme podle třídního vzdělávacího plánu „Rok u Šikulů“, který vychází ze školního vzdělávacího plánu „Kluci a holčičky ze sluníčkové školičky“. Naše dovádění budou doprovázet Mach, Šebestová a Jonatán. 🙂

Archiv třídy: