Třída BERUŠKY

4

Trida-BeruskyTřída Berušek

Elektronické informace, fotografie a pozvánky jsou v Novinkách třídy.

Základní informace o třídě

Provoz MŠ Nepomuk 6.00 – 17.00 hodin
Třídy BERUŠKY
Převzetí dětí od rodičů: 6.00 – 8.00 hodin
Vydávání dětí v poledne: 12.15 – 13.00 hodin
Vydávání dětí odpoledne: 14.45 – 17.00 hodin

Celým školním rokem nás budou provázet pohádky a příběhy. Společně s nimi se podíváme do říše fantazie, tvořivosti, přírody a dobrodružství.

Třída je uzpůsobena podmínkami pro děti mladšího školního věku. Mají zde vhodné podmínky pro hru, stolování, odpočinek a další výchovně-vzdělávací činnosti.

Veškeré informace o naší třídě naleznete na nástěnce u třídy nebo v šatně Berušek. Případné dotazy Vám rády zodpovíme ve třídě.

 

Celým podzimem  nás bude provázet kamarád Krtek. Společně s ním se rozloučíme s ptáčky, naučíme se vyrábět z listí a z přírodnin, budeme poznávat různé druhy ovoce a zeleniny, vydáme se na houby, upečeme si posvícenské placky, podnikneme mnoho vycházek po okolí Nepomuka,  nazdobíme si dýně , zkusíme si vyrobit draka, společně přivítáme Martina na bílem koni, připravíme a uložíme zahradu k zimnímu spánku.

PRVNÍ DEN VE ŠKOLCE…

 

91  

 

7

NÁVŠTĚVA FK NEPOMUK -Můj první gól

Dne 13. 9. 2017 byla naše MŠ pozvaná na akci FK Nepomuk – Můj první gól. Na hřišti se nám všem moc líbilo, mohli jsme si vyzkoušet různé soutěže a disciplíny.

email.seznam.cz

4

PEČEME A ZDOBÍME POSVÍCENSKÉ PLACKY

 

8742

6

NÁVŠTĚVA ZELENOHORSKÉ POŠTY

Naše třída Berušek se již tradičně zúčastnila soutěže ,,Nepomucká hnětýnka,,. Při náštěvě výstavy  jsme si mohli pohrát s krásnou miniaturou Zelené hory a vyrobit si papírovou hnětýnku.

HELLOWEENSKÉ STRAŠENÍ

 

888 5656 91

V zimním čase jsme s kamarádem Krtečkem zažili mnoho nových dobrodružství.  Prožili jsme čertí týden, poznávali jsme lidové zvyky a tradice. Pekli jsme perníčky, které nám pomohli nazdobit maminky při vánočním tvoření. Byli jsme se podívat na rozsvícený vánoční stromeček na náměstí. Napsali jsme dopis pro Ježíška a moc jsme se těšili na Vánoce. V lednu jsme odnesli zvířátkům dobroty do lesa, stavěli jsme sněhuláky, klouzali se na zahradě. V únoru jsme si užili Masopust i masopustní rej.

ČERTÍ TÝDEN

2

VÁNOČNÍ TVOŘENÍ

43

TĚŠÍME SE NA VÁNOCE

6

U VÁNOČNÍHO STROMEČKU

7

PROCHÁZKA ZA ZVÍŘÁTKY

10

MASOPUSTNÍ REJ

9

HRY VE SNĚHU

85278

Na jaře jsme celí nedočkaví odemkli les i zahradu. Společně jsme vyrobili paní Zimu, kterou jsme vynesli do Kláštera k Červenému mostu..

email.seznam.cz8

Společně se třídou Kytiček jsme se vypravili do kina Cinestar v Plzni, kde jsme shlédli pohádku Robinson Crusoe na ostrově zvířátek

1389

54

Navštívili jsme místní knihovnu, kde jsme se seznámili s novými knihami..

8769

Archiv tříd

-2016-2017

2015-2016