Třída BERUŠKY

Trida-BeruskyTřída Berušek

Elektronické informace, fotografie a pozvánky jsou v Novinkách třídy.

Základní informace o třídě

Provoz MŠ Nepomuk 6.00 – 17.00 hodin
Třídy BERUŠKY
Převzetí dětí od rodičů: 6.00 – 8.00 hodin
Vydávání dětí v poledne: 12.15 – 13.00 hodin
Vydávání dětí odpoledne: 14.45 – 17.00 hodin

Celým školním rokem nás budou provázet pohádky a příběhy. Společně s nimi se podíváme do říše fantazie, tvořivosti, přírody a dobrodružství.

Třída je uzpůsobena podmínkami pro děti mladšího školního věku. Mají zde vhodné podmínky pro hru, stolování, odpočinek a další výchovně-vzdělávací činnosti.

Veškeré informace o naší třídě naleznete na nástěnce u třídy nebo v šatně Berušek. Případné dotazy Vám rády zodpovíme ve třídě.

Celým podzimem  nás budou provázet kamarádi František a Fanynka z kouzelné školky. Společně s nimi budeme zažívat různá dobrodružství. Na vycházkách po okolí MŠ budeme pozorovat květiny, houby, přírodniny a plody podzimu. Rozloučíme se s ptáčky, kteří odlétají do teplých krajů. František s Fanynkou nás naučí poznávat jednotlivé druhy ovoce a zeleniny, seznámí nás se sklizní na zahrádce. Společně upečeme posvícenské placky a zúčastníme se soutěže Nepomucká hnětýnka. Společně oslavíme 100leté výročí naší republiky. Půjdeme pouštět draky, které nám doma pomohou vyrobit naši rodiče a uspořádáme soutěž o nejhezčího draka. Až přijede Martin na bílém koni, uložíme naši zahrádku k zimnímu spánku….

Archiv tříd